KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 7639288
nr 763 9288
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färgkrita, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerad 1970, 42x52
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:33:25
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas